IV Grand Prix Trzemeszna w biegach oficjalnie zakończone.

Fundacja Aktywne Trzemeszno po raz czwarty zorganizowała cykl biegów, na które składały się  4 biegi/marsze trwające od listopada 2017 do lutego2018. 3 lutego 2018 odbył się ostatni bieg kończący IV Grand Prix Trzemeszna. Zwycięzcami ostatniej edycji zostali Agnieszka Kędzierska i Marek Wojciechowski w kategorii nordic walking, a w biegu na 10 km Olga Grabowska i Paweł Rezulak.

W IV edycji wyjątkowo zawodnikom dopisywała aura.Wielu zawodników i zawodniczek poprawiało swoje wyniki. Gratulujemy! Dodatkowo w całym cyklu rywalizowały dzieci
i młodzież. Jednak najważniejszy cel, który udało nam się zrealizować to zaangażowanie do uczestnictwa całych rodzin. Kolorytu dodały dodatkowe klasyfikacje karnawałowe czy bieg dedykowany.

Po 4-etapowej rywalizacji, w klasyfikacji generalnej IV Grand Prix Trzemeszna zwyciężyli:

Kobiety: Mężczyźni:
1. Violetta Mróz 1.Paweł Rezulak
2.Aneta Bartkowska 2.Tomasz Szajda
3.Ewa Krygier 3.Jacek Bosacki

w nordicwalking:

Kobiety Mężczyźni
1. Agnieszka Kędzierska 1. Marek Wojciechowski
2. Kamila Kolberg 2. Jerzy Buczkowski
3. Marianna Jóźwiak 3. Bohdan Stepniak

 

Na uroczystym zakończeniu cyklu oprócz najlepszych zawodników i zawodniczek zostały uhonorowane najlepsze drużyny. W kategorii biegowej-Altom z Gniezna, w kategorii nordic walkig Kijkowe Trzemeszno. Organizator nagrodził również najszybszych zawodników
z Trzemeszna.W biegu na 10 km wśród kobiet:(1)Anetę Bartkowską,(2)Magdalenę Rosińską,

(3)Marzenę Brzewińską, wśród mężczyzn:(1)Pawła Rezulaka,(2)Rafała Szczepankiewicza,(3) Mariusza Szubę. W kategorii nordic walking:(1)Agnieszkę Kędzierską,(2)Kamilę Kolberg,(3) Angelikę Płachcińską.

Gratulujemy nie tylko zwycięzcom, ale wszystkim uczestnikom. Brawa również dla Dzieci
i ich Rodziców. Szczególne ukłony kierujemy do naszych wolontariuszy oraz strażaków
z OSP. Dziękujemy za wsparcie firmom: Drukarnia Majorczyk, Paroc, O.W. Jutrzenka, Energo, Empik, Nadleśnictwu Gołąbki, Miastu i Gminie Trzemeszno.

Dla niektórych uczestników biegi były elementem treningu, dla innych początkiem drogi biegowej, niektórzy przyjechali z sympatii, a niektórzy tutaj poprawili swoje rekordy biegowe. Wszystkich jednoczyło jedno: chęć biegania w przyjaznej i rodzinnej atmosferze.

Fundacja Aktywne Trzemeszno zaprasza już teraz na jubileuszową V edycję Grand Prix
w biegach, w listo

padzie 2018.

 

Do zobaczenia za 9 miesięcy!